Друга точка у Львові

13 жовтня, на Староєврейській, 31 у Львові з'явилася ще одна «Супкультура»!

Знаєте, коли Лідія Бахівська (Lidiya Bakhivska) та Андрій Хомін (про яких ми писали тут) вирішили її відкрити? Ще влітку, коли зрозуміли, що в обідню перерву вони не встигають роздати суп всім бажаючим. Тоді на Чайковській збиралася довга черга з голодних львів'ян й туристів. Точка приносила і прибуток, і задоволення, але вона виявилася дуже маленькою для того, щоб нагодувати всіх.

Тепер, з відкриттям нової «Супкультури» недалеко від Ратуші, супу в стаканчиках у Львові буде в два рази більше????Тим паче, що господарі оновили пічку та тістоміс. Стаканчики у новому місці будуть більш тонкі, але і готуватися вони будуть не 4-5 хвилин, а 1-2.

На нову «Супкультуру» чекали у Львові, але Лідія та Андрій все одно непокоються, думають, як все піде, скільки буде клієнтів, чи все їм сподобається. Львів – туристичне місто, в ньому складно здивувати. Ринок стріт-фуду, мабуть, тут найрозвинутіший в усій Україні. Біля «Супкультури» на Чайковського є точки з фалафелем, шаурмою, круасанами, кебабами ???????? І все це конкуренти.

«Львів'яни довго звикають до нового. У нас пішло багато часу на те, щоб до нас почали ходити. Процес був довший, ніж в інших «Супкультурах» України. До нас ставились обережно. Потрібно було пояснювати, що все натуральне, свіже, зроблене на місці» – згадує Лідія.

Аби привабити клієнтів, у Львові вигадують дуже цікаві акції. Лайфхак: у «Супкультурі» на Чайковського в обідню перерву печуть стакани з додаванням житнього, цільнозернового або гречаного борошна ???? На них потрібно більше часу і вони мають бути дорожчі, але ціну власники не міняють.

На новій точці ще немає вивіски, але вже є гості. Найвеселішими виявилися білоруси, які два вечори підряд розважали всю команду львівської «Супкультури». Вони були не з Мінська, тому про свою «Супкультуру» не чули. Розповідали у нас білоруські анекдоти та просили дерунів у стаканчику ????

А що, міг би вийти непоганий стартап ????