Франчайзі у Тбілісі

«Супкультура» з’явилась у Грузії

Перша точка у Тбілісі працює вже кілька тижнів. Її власник Ігор — консультант з управління активами, нерухомості та капіталом у цілому. Він постійно працює з великими проєктами, тому відірвався від практики малого бізнесу і попросив свого помічника знайти щось цікаве у цьому масштабі.

 

Домовилися робити фастфуд. Але який? Найвідоміша вулична їжа у Грузії — це шаурма і випічка. Ще є морозиво з аджикою. Специфічне, але хайпонули його власники знатно.

 

Зараз у Грузії тільки починає з'являтися цікавий фастфуд: морепродукти, хінкалі, пристойне італійське морозиво.

Ігор вирішив, що корисні супи — це перше, що має поборотися з "Маком", "Бургером Кінгом" та шаурмою.

 

Тим більше у нього виявилося повно знайомих вегетаріанців, які взагалі не можуть поїсти на вулиці або змушені харчуватися хлібом єдиним.

Директор грузинської "Супкультури" Гіо говорить, що грузини консервативні в плані кухні, традиційні, але у "Супкультурі" використовуються місцеві продукти, які вже добре їм знайомі. А ще супи для Грузії — розповсюджена страва, тому "Супкультура" не стала чимось зовсім новим.

У Тбілісі поки готують сирний, грибний і сочевичний супи, але буває додають африканський, індійський чи овочевий. Ще роблять цукерки, каву на кокосовому або соєвому молоці та хумус.

Експериментувати грузини будуть сто відсотків: Гіо хоче спробувати зробити суп на основі традиційної грузинської кукурудзяної каші з сиром еларджі.

 

Протестувати грузинську гостинність можна за адресою: 
Tbilisi, Georgia / Zakaria paliashvili 39 b з 11 до 21, а в неділю з 13 до 20.

 

Тбілісі, ми бажаємо тобі успіхів!