Франчайзі у Харкові

В цьому циклі статей розповідаємо про власників франшизи "Супкультура" в різних містах.

Наразі про Харків.

Власника Харківської «Супкультури» Кирила Пакулова майже неможливо впіймати – він цілодобово працює над вдосконаленням бізнесу???? З минулого літа Кирило, справжній шанувальник подорожей, не був ніде… Окрім рідної «Супкультури». 

«Я давно хотів кафе», – зізнається зараз власник франшизи у Харкові. Спочатку він хотів маленький бар, потім великий клуб, кальянну, шашличну... В його голові було все! Але через обмежені кошти всі мрії Кирила залишалися мріями.

З «Супкультурою» його кілька разів зводила доля. Спочатку велика стаття в Інтернеті і думка, про те, що «суп, схожий на стаканчик морозива – це геніальна ідея», а за місяць – ще один матеріал про цей самий суп, про тезку Кирила, який все це придумав і про франшизу, яку можна придбати. 
Харків'янин пам'ятає той вечір, коли вони з дружиною за кілька хвилин прийняли рішення про придбання «їстівного бізнесу» та поїхали в Київ знайомитися з Кирилом Пузенко ???? і смакувати супи. 

Супи сподобалися. А далі надвідповідальний та закоханий у свій новий бізнес Кирило почав шукати приміщення. Намалював у своїй голові, яким воно повинно бути, де має знаходитись і поїхав на пошуки. Тривали вони аж 4 місяці! ???? Кирило обійшов в тому квадраті, де бачив своє кафе кожний квадратний сантиметр: зупинявся біля найкращих локацій і дізнавався, чи вони здаються, хто їх власник та як би йому відкрити на їхньому місці «Супкультуру». Результат цих впертих пошуків себе виправдав – у Харкові «Супкультура» – це зовсім не кіоск, а маленьке суп-кафе з довгою стійкою та барними стільцями на першому поверсі жилого будинку. ????

Кирило таки знайшов своє ідеальне місце: «Навпроти нас – гарний парк з фонтанами, люди ходять туди куштувати супи. Це дуже зручно і приємно». Але пошуком місця серйозність та відповідальність Кирила не закінчилася. Він сам готує супи, сам спілкується з клієнтами і в усьому йде їм назустріч: позицію «Суп дня????» у Харкові обирають люди: який вони виберуть, такий Кирило з дружиною Світланою та їхні дівчатка-працівниці приготують. 

«Для того, щоб бізнес був якісним, треба тримати руку на пульсі. Я завжди намагаюся допомагати своїм дівчаткам» – говорить Кирило. І результат його відповідального відношення до своєї справи дуже видно – про домашню харківську «Супкультуру» в мережі багато теплих відгуків! ????